Reolink TrackMix Series B770 withSolar Panel 2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Reolink |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






